Asmeninio adreso galiojimo pratęsimas

Informuojame, kad nuo  2018 metų gruodžio 18 dienos projektas ManoPavarde.lt stabdo savo veiklą. Pasibaigus asmeninio el. pašto dėžutės galiojimo terminui, toliau naudotis Manopavarde.lt paslaugomis, asmeniniais el. pašto adresais ir asmeninėmis el. pašto dėžutėmis negalėsite.

Jei domenu naudojatės išskirtinai tik Jūs ir jei domeno savininkas yra Manopavarde.lt projektas, Jūsų pageidavimu tokį domeną perleisime Jums. Dėl domeno ir el. pašto teikiamų paslaugų perkėlimo pas kitą IPT (Interneto paslaugų teikėją) kreipkitės el. pašto adresu info@manopavarde.lt.

Dėl tokio domeno perkėlimo privalote kreiptis ne vėliau kaip 30 dienų iki asmeninio el. pašto dėžutės galiojimo pabaigos. Jei to nepadarysite, mes negarantuojame savo teisių į tokį domeną ir atsiranda rizika, kad trečia šalis galės perimti domeną savo reikmėm, ko pasekoje neteksite galimybės naudotis turimu asmeniniu el. pašto adresu (-ais).

Jei domenas yra nuomojamas iš trečios šalies, arba jei domenu naudojatės kartu su trečiomis šalimis, tokio domeno perleisti negalėsime ir turite pasirūpinti asmeninės komunikacijos iškėlimu kitu el. pašto adresu iki asmeninio el. pašto dėžutės galiojimo pabaigos.